Бюджет Сокальского району виконано

10 травня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна взяла участь у спілкуванні голови облдержадміністрації О.М. Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції. Розглядалися наступні питання: про виконання місцевих бюджетів області за січень-квітень 2017 року; про ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ у Львівській області; про впорядкування мережі загальноосвітніх навчальних закладів; про стан розрахунків за ЖКГ послуги; про інформування сільських рад щодо використання лімітів заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань. Повідомляє сайт Сокаль Сьогодні.

До загального фонду бюджету Сокальського району станом на 1 травня поточного року надійшло 66403,4 тис.грн податків та зборів, що становить 118,4% планових призначень на січень-квітень (більше планових призначень на 10319,3 тис.грн).

Планові призначення чотирьох місяців виконано 33 місцевими радами та районним бюджетом. Бюджет чотирьох місяців не виконали: Межирічанська, Перв’ятицька, Смиківська, Угнівська місцеві ради.

До відповідного періоду минулого року надходження збільшились на 16714,4 тис.грн. Динаміка росту надходжень до відповідного періоду минулого року становить 133,6%. Ріст зумовлено за рахунок надходження податку на доходи фізичних осіб більше минулого року на 9976,7 тис.грн, акцизного податку на 268,7тис.грн, єдиного податку на 4386,2 тис.грн, плати за землю на 1488,4 тис.грн, інші.