Керівники району спілкувались із громадою Бачівської сільської ради

16 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації В.З.Танчин  спільно з головою районної ради Р.Б.Андрусишиним зустрілись з мешканцями села Бачів. У зустрічі взяли також представники органів поліції, ДСНС, управління соціального захисту райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру, районного архіву, відділу Перемишлянського бюро правової допомоги Першого ЛМЦ з НБВПД.

Повідомляє сайт ПЕРЕМИШЛЯНИ СЬОГОДНІ.

Серед питань, які цікавили присутніх: ремонт дороги Куровичі – Рогатин – Бачів, перевезення пільгових категорій населення, перегляд умов договору оренди землі, наданої за межами населеного пункту під садівництво, децентралізації та об’єднання громад, реформ в галузі освіти та медицини, участь у мікропроектах. На більшість питань присутні отримали відповідь на місці.

Представники районних служб коротко інформували населення про роботу служб та шляхи співпраці. Озвучили питання призову у збройні сили України, відбору кандидатів на військову службу за контрактом, заборону спалення сухої трави, профілактики правопорушень, розвитку сільської кооперації, надання безоплатної первинної допомоги громадянам та ряд інших питань.