На Мостищині підвели перші підсумки проекту «Доступні ліки»

Днями на оперативній нараді в Мостиській КЦРЛ обговорили перші підсумки урядового проекту «Доступні ліки», яким передбачено безоплатне надання (або з незначною доплатою) ліків хворим на бронхіальну астму, серцево-судинну систему, а також на цукровий діабет ІІ типу. В обговоренні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Микола Гандз, головний лікар Мостиської КЦРЛ Богдан Пелиньо, головні лікарі районного та міських центрів ПМСД, лікарі вторинної ланки, про це пише сайт Мостиськ Сьогодні.

Як повідомив головний лікар Мостискої КЦРЛ Б. Пелиньо у Мостиському районі, як і повсюдно в країні, приступили до реалізації урядового проекту «Доступні ліки». На ці заходи виділено кошти в сумі 500 тис. грн., що будуть розподілені по 5 аптеках, які беруть участь у цьому проекті, зокрема аптеки торгових марок «Аптека 3і», «Сімейна аптека», «Аптека доброго дня», КП ЛОР «Міжлікарняна аптека №272». Роз`яснення про те, які конкретно кроки повинні здійснити хворі на зазначені вище захворювання, щоб отримати відповідні рецепти на отримання безоплатних ліків були надруковані в районному часописі «Наш край». Так, за час, що минув з початку реалізації проекту «Доступні ліки», вже використано з цією метою 10 тис. грн. і робота продовжується.

На нараді основна увага була звернена на те, що успіх в реалізації проекту залежатиме від 3-х чинників: ознайомлення з ним пацієнтів, дієвість у постачанні ліків аптечною мережею, а також ролі медичних працівників, задіяних в даній програмі. Крім того, багато що залежатиме від позиції голів об’єднаних територіальних громад, інших структур, а також ролі громадськості. Підкреслювалося, що для успішної реалізації проекту в районі створені необхідні умови, тепер все залежатиме від конкретної організації роботи безпосередньо на місцях.

Головний лікар районної лікарні Б. Пелиньо запропонував, щоб особлива увага була звернена на створення виїзних бригад по населених пунктах, розповсюдження тематичних листівок по домівках. Необхідно також домогтися посиленої роботи в даному напрямку аптечних складів з тим, щоб забезпечити безперебійне постачання медикаментів.

Учасники наради домовились, що робочі зустрічі всіх, хто залучений до реалізації проекту «Доступні ліки», необхідно проводити регулярно, тому наступна нарада запланована на травень.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району