На вулицях Дрогобича встановили двомовні туристичні вказівники

Цими днями у Дрогобичі на чотирьох кутах площі Ринок симетрично встановили перші двомовні (українською та англійською) туристичні вказівники. До середини осені, за словами керівника Туристично-інформаційного центру м. Дрогобича Ігоря Чави, планується встановити ще близько десяти таких туристичних вказівників в найбільш людних місцях міста, зокрема на автовокзалі, автостанції, біля церкви Святого Юра, на вул. Івана Франка, Шевченка та ін.

Повідомляє сайт ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ з посиланням на lifeinfo.

Кошти на встановлення туристичних вказівників передбачили у програмі розвитку міста. Вартість одного такого вказівника становить близько 12 тис грн.

Дуже важливим аспектом у цьому питанні є те, що на нових двомовних знаках нанесена інформація не лише про назви вулиць та архітектурні пам’ятки міста, а й вперше в регіоні нанесено інформацію про розміщення тих чи інших адміністративних будівель, медустанов, громадських вбиралень та ін. Метою такого наповнення туристичних вказівників є принагідне їх використання жителями міста та навколишніх сіл. Оскільки Дрогобич є адміністративним та районним центром Дрогобицького району у місті щодня перебуває чимало мешканців з навколишніх сіл, яким тепер, за допомогою вказівників, буде значно легше віднайти та дістатися до тієї чи іншої адмінустанови. Отже, такі вказівники розроблялися не лише для полегшення пошуків тих чи інших об’єктів туристам, а й місцевим мешканцям.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району