П’ятничанці вимагають, щоб їх обслуговували у Стрийському відділенні ПАТ «Львівгаз»

17 травня відбулась робоча зустріч голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького за участю голови районної ради Романа Козака, депутата районної ради Андрія Сергенюка та п’ятничанського сільського голови Зіновія Данчевського з інженером Стрийського відділення ПАТ «Львівгаз» Юрієм Миськівим.

Повідомляє сайт СТРИЙ СЬОГОДНІ.

Оскільки ПАТ «Львівгаз» без жодного погодження із керівництвом району самовільно вирішило передати на обслуговування мешканців П’ятничан із Стрийського відділення ПАТ «Львівгаз», яке тривалий час обслуговувало жителів П’ятничан і забезпечувало село природнім газом, Миколаївській дільниці Пустомитівського відділення ПАТ «Львівгаз».

Такі дії можуть призвести до соціальної напруги та суттєвих незручностей для мешканців села, так як віддаленість і транспортне сполучення не є сприятливими для самих п’ятничанців. Рішення ПАТ «Львівгаз» головний інженер Юрій Миськів обґрунтував тим, що газопостачання села П’ятничани проводиться із ГРС «Держів» Миколаївського району.
За результатами зустрічі керівництво району зобов’язало Стрийське відділення ПАТ «Львівгаз» повернути на обслуговування мешканців П’ятничан у своє відділення, що у м. Стрию.