Перший заступник голови райдержадміністрації провела нараду

23 травня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна провела нараду за участю голови районної ради Миколи Паська, заступника голови районної ради Василя Бойка, керівників установ і організацій району. Вона проінформувала про те, що 30 травня відбудеться засідання Колегії райдержадміністрації, на яке винесено три питання: про виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2017 року; про роботу відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації за І квартал 2017 року; про роботу відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації за І квартал 2017 року.

Повідомляє сайт СОКАЛЬ СЬОГОДНІ.

В ході наради керівники прозвітували про виконану роботу та про основні проблемні питання. Зокрема, начальник фінансового управління РДА повідомила, що за 5 місяців бюджет району виконано на 110%, районний бюджет – на 103%.

Заступник генерального директора ДП «Львіввугіля» проінформував про те, що за 22 дні травня при плані 68 тис. тонн видобуто 43,2 тис. тонн рядового вугілля. На енергетику відвантажено при плані 30,8 тис. тонн – 26,5 тис. тонн вугілля. На складах залишається 51,3 тис. тонн рядового вугілля. На сьогоднішній день гірникам виплачено 38% заробітної плати за квітень. Шахта «Степова» вже працює. За добу тут видобувають 500 тонн вугілля. Прохідницькі роботи ще не ведуться.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району